انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر دنیا رشنو

آدرس: تهران جنت آباد جنوبی لاله شرقی نرسیده به چهارراه سمرقند نبش بن بست نسترن پلاک ۱ طبقه اول واحد۳
تلفن:

دریافت نوبت اینترنتی

  درباره دکتر دنیا رشنو

دکتر دنیا رشنو از دندانپزشکان خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر دنیا رشنو تهران جنت آباد جنوبی لاله شرقی نرسیده به چهارراه سمرقند نبش بن بست نسترن پلاک ۱ طبقه اول واحد۳ و تلفن تماس 02146138462 میباشد. نوبت دهی دکتر دنیا رشنو در سامانه میهن پزشک بصورت اینترنتی است. دکتر دنیا رشنو خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر دنیا رشنو به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 173124

دکتر دنیا رشنو امتیاز کلی 5 از 5 ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر دنیا رشنو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر دنیا رشنو


  توضیحات دکتر دنیا رشنو

مرکز دندانپزشکی تخصصی دکتر دنیا رشنو با انجام کلیه خدمات تخصصی و عمومی دندانپزشکی و همکاری با بهترین متخصصین در حوزه دندانپزشکی با به کارگیری از به بروز ترین تجهیزات و متریال دندانپزشکی در محیطی آرام و دلنشین، پذیرای مراجعین عزیز می باشد. انجام کلیه امور دندانپزشکی از جمله: خدمات زیبایی ( لمینیت ،کامپوزیت ، بلیچینگ و ریمو و پالیش کامپوزیت قدیمی) ارتودنسی دندانپزشکی اطفال (ترمیم ،پالپوتومی ،پالپکتومی،کشیدن،ssc،فضا نگهدار ) درمان ریشه تخصصی با دستگاه روتاری ایمپلنت های دندانی ترمیم آمالگام و کامپوزیت پروتز های ثابت(روکش ) و متحرک جراحی و کشیدن دندان جرمگیری و بروساژ کامل

یک دیدگاه و امتیاز جدید ثبت کنید

 دیدگاه خود را در مورد دکتر دنیا رشنو به همراه درجه رضایت ثبت کنید
    دکتر دنیا رشنو را پیشنهاد می‌کنم
    دکتر دنیا رشنو را پیشنهاد نمیکنم

شما هنوز دیدگاه خود را ثبت نکرده اید


  نظرات در مورد دکتر دنیا رشنو

٪100 دکتر دنیا رشنو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    عالی از هر نظر

       دکتر دنیا رشنو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر دنیا رشنو نوبت بگیرم؟


آیا دکتر دنیا رشنو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر دنیا رشنو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا میتوانم از دکتر دنیا رشنو اینترنتی نوبت بگیرم؟

بله، نوبت دهی اینترنتی دکتر دنیا رشنو در میهن پزشک فعال می باشد و هم اکنون میتوانید به سادگی نوبت بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر دنیا رشنو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر دنیا رشنو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر دنیا رشنو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر دنیا رشنو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر دنیا رشنو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر دنیا رشنو چیست؟

دکتر دنیا رشنو در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر دنیا رشنو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر دنیا رشنو دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر دنیا رشنو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر دنیا رشنو را ارزیابی و 116 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر دنیا رشنو رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر دنیا رشنو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.