انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر اقبال فریبا

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خ زندجنب هتل پارس س صدف ط 2
تلفن : 07132334192

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر اقبال فریبا امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر اقبال فریبا رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر اقبال فریبا


  درباره دکتر اقبال فریبا

دکتر اقبال فریبا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر اقبال فریبا در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر اقبال فریبا در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر اقبال فریبا درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر اقبال فریبا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر اقبال فریبا تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر اقبال فریبا را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر اقبال فریبا

٪100 دکتر اقبال فریبا را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر اقبال فریبا را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر اقبال فریبا نوبت بگیرم؟


آیا دکتر اقبال فریبا بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر اقبال فریبا مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر اقبال فریبا بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر اقبال فریبا تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر اقبال فریبا اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر اقبال فریبا میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر اقبال فریبا میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر اقبال فریبا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اقبال فریبا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال فریبا در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر اقبال فریبا سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر اقبال فریبا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر اقبال فریبا چیست؟

دکتر اقبال فریبا متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر اقبال فریبا مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر اقبال فریبا دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر اقبال فریبا را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر اقبال فریبا را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر اقبال فریبا رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر اقبال فریبا هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست