انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر اشرف فریناز

آدرس : استان فارس، شهر شیراز، خ معالی اباد جنب بازارچه گاندی
تلفن : 07136360582

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر اشرف فریناز امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر اشرف فریناز رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر اشرف فریناز


  درباره دکتر اشرف فریناز

دکتر اشرف فریناز متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر اشرف فریناز در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر اشرف فریناز در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر اشرف فریناز درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر اشرف فریناز متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر اشرف فریناز تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر اشرف فریناز را مشاهده کنید.

  نظرات در مورد دکتر اشرف فریناز

٪100 دکتر اشرف فریناز را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر اشرف فریناز را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر اشرف فریناز نوبت بگیرم؟


آیا دکتر اشرف فریناز بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر اشرف فریناز مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر اشرف فریناز بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر اشرف فریناز تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر اشرف فریناز اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر اشرف فریناز میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر اشرف فریناز میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر اشرف فریناز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اشرف فریناز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف فریناز در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر اشرف فریناز سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر اشرف فریناز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر اشرف فریناز چیست؟

دکتر اشرف فریناز متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر اشرف فریناز مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر اشرف فریناز دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر اشرف فریناز را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر اشرف فریناز را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر اشرف فریناز رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر اشرف فریناز هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست