انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر جلال الدین بدرقه

آدرس: کهکیلویه و بویراحمد
تلفن:

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر جلال الدین بدرقه

دکتر جلال الدین بدرقه از دکترهای متخصص رادیولوژی (تصویربرداری) خوب شهر کهگیلویه هستند. آدرس دکتر جلال الدین بدرقه کهکیلویه و بویراحمد و تلفن تماس میباشد. نوبت دهی دکتر جلال الدین بدرقه در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر جلال الدین بدرقه خدمات بسیاری همچون سونوگرافی تخصصی بارداری، غربالگری، آنومالی، کالر داپلر، ماموگرافی دیجیتال، سنجش تراکم استخوان، نوار قلب جنین و رادیولوژی دندان و فک و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر جلال الدین بدرقه به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر جلال الدین بدرقه امتیاز کلی 4.3 از ۵ ستاره طبق تجربه 6 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪87 بیماران از دکتر جلال الدین بدرقه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر جلال الدین بدرقه


  نظرات در مورد دکتر جلال الدین بدرقه

٪87 دکتر جلال الدین بدرقه را پیشنهاد میکنند

  6 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

 •    بسیار عالی

     دکتر جلال الدین بدرقه را پیشنهاد می‌کنم

 •    سلام كارشون واقعا عالي و بي نظيره.تشخيص شون حرف نداره.

     دکتر جلال الدین بدرقه را پیشنهاد می‌کنم

 •    سلام خيلي خيلي كارشون عاليه و حرف نداره.با آرزوي موفقيت براي ايشون.

     دکتر جلال الدین بدرقه را پیشنهاد می‌کنم

 •    سلام دكتر جلال الدين بدرقه دكتر بسيار باسواد و با تجربه و با تشخيص بسيار عالي هستن.بسيار بسيار بسيار ازشون ممنونم.اميدوارم كه هميشه و در همه حال موفق و پيروز باشن.

     دکتر جلال الدین بدرقه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر جلال الدین بدرقه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر جلال الدین بدرقه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر جلال الدین بدرقه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر جلال الدین بدرقه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر جلال الدین بدرقه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر جلال الدین بدرقه اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر جلال الدین بدرقه در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر جلال الدین بدرقه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر جلال الدین بدرقه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال الدین بدرقه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر جلال الدین بدرقه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر جلال الدین بدرقه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر جلال الدین بدرقه چیست؟

دکتر جلال الدین بدرقه در شاخه متخصص رادیولوژی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص رادیولوژی بهتر است بدانید رادیولوژیست شخصی است که پزشک بوده و دارای تخصص پرتوشناسی است. هدف رشته رادیولوژی تشخیص بیماری یا حالات غیرطبیعی بدن به کمک روش‌های پیشرفته تصویری است. رادیولوژیست در حصول یک تصویر پزشکی نقشی ندارد مگر در مواردی خاص از جمله غلوروسکوپی. تمرکز رادیولوژیست بیشتر تشخیص امراض یا نابسامانی‌ها از روی تصاویر بدست آمده‌است، نه تهیه خود آن. تهییه تصاویر رادیولوژی از جمله وظایف تکنسین رادیولوژیست است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر جلال الدین بدرقه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر جلال الدین بدرقه دریافت کنید سونوگرافی تخصصی بارداری، غربالگری، آنومالی، کالر داپلر، ماموگرافی دیجیتال، سنجش تراکم استخوان، نوار قلب جنین و رادیولوژی دندان و فک و ... میباشد.

بیماران دکتر جلال الدین بدرقه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 6 بیمار دکتر جلال الدین بدرقه را ارزیابی و 10055 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪87 آن ها از دکتر جلال الدین بدرقه رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر جلال الدین بدرقه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.