انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مرجان شریف زاده

آدرس: ورامین- قرچک- روبروی شهرداری خیابان بوستان 110، پلاک18
تلفن: 36120995 - 36120761

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مرجان شریف زاده

دکتر مرجان شریف زاده از دکترهای متخصص داخلی خوب شهر ورامین هستند. آدرس دکتر مرجان شریف زاده ورامین- قرچک- روبروی شهرداری خیابان بوستان 110، پلاک18 و تلفن تماس 36120995 - 36120761 میباشد. نوبت دهی دکتر مرجان شریف زاده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مرجان شریف زاده خدمات بسیاری همچون تست ریه یا اسپیرومتری، تشخیص و درمان اختلال خواب، تست آلرژی، درمان کهیر و حساسیت های فصلی، درمان مشکلات تیرویید، دیابت، فشار خون و کلیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مرجان شریف زاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر مرجان شریف زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مرجان شریف زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مرجان شریف زاده


  نظرات در مورد دکتر مرجان شریف زاده

٪100 دکتر مرجان شریف زاده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مرجان شریف زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مرجان شریف زاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مرجان شریف زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مرجان شریف زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مرجان شریف زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مرجان شریف زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مرجان شریف زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مرجان شریف زاده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مرجان شریف زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مرجان شریف زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان شریف زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مرجان شریف زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان شریف زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مرجان شریف زاده چیست؟

دکتر مرجان شریف زاده در شاخه متخصص داخلی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص داخلی بهتر است بدانید متخصصین داخلی از بیماران بستری شده و اورژانسی مراقبت می‌کنند. هنگامی که دچار مشکلاتی همچون کمر‌درد، دل درد، اختلالات خواب، اختلالات بینایی و دوبینی، درد گردن و شانه، سردرد و درد صورت و... شدید، بهتر است به یک متخصص داخلی مراجعه کنید. وی با انجام آزمایش و تست‌های مربوظه بیماری شما را نشخیص و درمان می‌کند و یاشما را به پزشک متخصص در حوزه بیماری‌تان ارجاع میدهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مرجان شریف زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مرجان شریف زاده دریافت کنید تست ریه یا اسپیرومتری، تشخیص و درمان اختلال خواب، تست آلرژی، درمان کهیر و حساسیت های فصلی، درمان مشکلات تیرویید، دیابت، فشار خون و کلیه و ... میباشد.

بیماران دکتر مرجان شریف زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مرجان شریف زاده را ارزیابی و 9518 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مرجان شریف زاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مرجان شریف زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.