انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر سمیه اسماعیلی

آدرس: آمل- بیمارستان امام رضا و پلی کلینیک تخصصی آرین
تلفن:

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر سمیه اسماعیلی

دکتر سمیه اسماعیلی از پزشکان متخصص قلب و عروق خوب شهر آمل هستند. آدرس دکتر سمیه اسماعیلی آمل- بیمارستان امام رضا و پلی کلینیک تخصصی آرین و تلفن تماس میباشد. نوبت دهی دکتر سمیه اسماعیلی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر سمیه اسماعیلی خدمات بسیاری همچون تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر سمیه اسماعیلی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.

دکتر سمیه اسماعیلی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر سمیه اسماعیلی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر سمیه اسماعیلی


  نظرات در مورد دکتر سمیه اسماعیلی

٪100 دکتر سمیه اسماعیلی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر سمیه اسماعیلی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار راضی بودم❤

       دکتر سمیه اسماعیلی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر سمیه اسماعیلی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر سمیه اسماعیلی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر سمیه اسماعیلی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر سمیه اسماعیلی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر سمیه اسماعیلی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر سمیه اسماعیلی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر سمیه اسماعیلی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر سمیه اسماعیلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سمیه اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه اسماعیلی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر سمیه اسماعیلی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر سمیه اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر سمیه اسماعیلی چیست؟

دکتر سمیه اسماعیلی در شاخه متخصص قلب و عروق فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر سمیه اسماعیلی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر سمیه اسماعیلی دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر سمیه اسماعیلی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر سمیه اسماعیلی را ارزیابی و 10730 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر سمیه اسماعیلی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر سمیه اسماعیلی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.