انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مریم مظاهریون

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو- جنب مرکز خرید سانا-کوچه علوی-پلاک ۴۳ طبقه ۳ واحد ۹
تلفن: 06152358516

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مریم مظاهریون

دکتر مریم مظاهریون از متخصصین تغذیه خوب شهر ماهشهر هستند. آدرس دکتر مریم مظاهریون تهران، بلوار اندرزگو- جنب مرکز خرید سانا-کوچه علوی-پلاک ۴۳ طبقه ۳ واحد ۹ و تلفن تماس 06152358516 میباشد. نوبت دهی دکتر مریم مظاهریون در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مریم مظاهریون خدمات بسیاری همچون ارائه برنامه غذایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مریم مظاهریون به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  دکتر مریم مظاهریون امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مریم مظاهریون رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مریم مظاهریون


  نظرات در مورد دکتر مریم مظاهریون

٪100 دکتر مریم مظاهریون را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مریم مظاهریون را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مریم مظاهریون نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مریم مظاهریون بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مریم مظاهریون مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مریم مظاهریون بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مریم مظاهریون تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مریم مظاهریون اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مریم مظاهریون در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مریم مظاهریون چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم مظاهریون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مظاهریون در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مریم مظاهریون سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مریم مظاهریون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مریم مظاهریون چیست؟

دکتر مریم مظاهریون در شاخه متخصص تغذیه فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص تغذیه بهتر است بدانید صرف نظر از وزن و گرفتن رژیم چاقی یا لاغری در موارد مختلفی لازم است به متخصص تغذیه مراجعه کنیم. مواردی که با دیدن آن‌ها شما باید به متخصص تغذیه مراجعه کنید عبارتند از: هنگامی که شکم شما به صورت منظم کار نکند. در این مواقع شما باید حتما به متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر در هنگام مصرف لبنیات دچار دل درد، دل پیچه و یا نفخ می‌شوید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر دچار سوزش و یا رفلکس معده هستید با مراجعه به متخصص و دریافت یک رژیم غذایی می‌توانید به سوزش معده خود پایان دهید. اگر دچار کاهش یا افزایش شدید و ناگهانی اشتها شدید حتما به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید. اگر قصد بارداری دارید بهتر است به یک متخصص تغذیه مراجعه کنید تا بدن خود را برای داشتن سالم ترین دوران بارداری آماده کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مریم مظاهریون مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مریم مظاهریون دریافت کنید ارائه برنامه غذایی و ... میباشد.

بیماران دکتر مریم مظاهریون را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مریم مظاهریون را ارزیابی و 9478 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مریم مظاهریون رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مریم مظاهریون هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.