انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر رسول ملائی

آدرس: تبریز - خیابان امام - چهارراه شهناز- ساختمان اعتماد - طبقه ۳
تلفن: 09020866229

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر رسول ملائی

دکتر رسول ملائی (به انگلیسی: Dr. Rasoul Molaei) از دکترهای روانشناس خوب شهر تبریز هستند. آدرس دکتر رسول ملائی تبریز - خیابان امام - چهارراه شهناز- ساختمان اعتماد - طبقه ۳ و تلفن تماس 09020866229 میباشد. نوبت دهی دکتر رسول ملائی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر رسول ملائی خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده ، مشاوره ارتباط والدین و فرزندان ، مشاوره روانشناختی ، آموزش مهارتهای زندگی ، تست پیش از ازدواج ، مدیریت استرس و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر رسول ملائی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ر-5293

دکتر رسول ملائی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر رسول ملائی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر رسول ملائی


  توضیحات دکتر رسول ملائی

کاندیدای دکترای تخصصی روانشناسی تربیتی

کارشناس ارشد روانشناسی تربیتی

دارای پروانه اشتغال تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران مولف و پژوهشگر

  نظرات در مورد دکتر رسول ملائی

٪100 دکتر رسول ملائی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    خیلی خوب و دلسوز و توانا هستند به امورات مراجعین و موضوع اشراف دارند واقعا خیلی تاثیر گذار بودند در رفع مشکل بنده.از جناب دکتر سپاسگزارم

       دکتر رسول ملائی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر رسول ملائی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر رسول ملائی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر رسول ملائی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر رسول ملائی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر رسول ملائی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر رسول ملائی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر رسول ملائی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر رسول ملائی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رسول ملائی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رسول ملائی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر رسول ملائی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر رسول ملائی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر رسول ملائی چیست؟

دکتر رسول ملائی (Dr. Rasoul Molaei) در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر رسول ملائی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر رسول ملائی دریافت کنید مشاوره خانواده ، مشاوره ارتباط والدین و فرزندان ، مشاوره روانشناختی ، آموزش مهارتهای زندگی ، تست پیش از ازدواج ، مدیریت استرس و ... میباشد.

بیماران دکتر رسول ملائی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر رسول ملائی را ارزیابی و 85 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر رسول ملائی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر رسول ملائی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.