انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات ناهید ملکی

آدرس: میدان شهدا - روبروی کلینیک امام - کوچه ناهید - ساختمان پزشکان ولیعصر - طبقه دوم - واحد 2
تلفن: 02334234725

دریافت نوبت تلفنی

  درباره ناهید ملکی

ناهید ملکی از دکترهای روانشناس خوب شهر سمنان هستند. آدرس ناهید ملکی میدان شهدا - روبروی کلینیک امام - کوچه ناهید - ساختمان پزشکان ولیعصر - طبقه دوم - واحد 2 و تلفن تماس 02334234725 میباشد. نوبت دهی ناهید ملکی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. ناهید ملکی خدمات بسیاری همچون مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات ناهید ملکی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 6458
  ناهید ملکی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از ناهید ملکی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران ناهید ملکی


  نظرات در مورد ناهید ملکی

٪100 ناهید ملکی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       ناهید ملکی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از ناهید ملکی نوبت بگیرم؟


آیا ناهید ملکی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به ناهید ملکی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا ناهید ملکی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با ناهید ملکی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از ناهید ملکی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی ناهید ملکی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت ناهید ملکی چقدر است؟

هزینه ویزیت ناهید ملکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل ناهید ملکی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا ناهید ملکی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل ناهید ملکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت ناهید ملکی چیست؟

ناهید ملکی در شاخه روانشناس فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و ... . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

برای چه خدماتی میتوانم به ناهید ملکی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از ناهید ملکی دریافت کنید مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی و ... میباشد.

بیماران ناهید ملکی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار ناهید ملکی را ارزیابی و 103 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از ناهید ملکی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران ناهید ملکی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.