انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات کلینیک تخصصی بلع شیراز

آدرس : شیراز- خیابان فلسطین کوچه 1 پلاک 24 طبقه همکف
تلفن : 09336628779

دریافت نوبت اینترنتی
   کلینیک تخصصی بلع شیراز امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از کلینیک تخصصی بلع شیراز رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران کلینیک تخصصی بلع شیراز


  توضیحات کلینیک تخصصی بلع شیراز

کلینیک تخصصی بلع شیراز به عنوان اولین کلینیک ویژه درمان اختلال در بلعیدن و سایر اختلالات حرکتی ناحیه دهان از قبیل اختلال در مکیدن، اختلال در جویدن، آبریزش از دهان و ... آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز می باشد.

  نظرات در مورد کلینیک تخصصی بلع شیراز

٪100 کلینیک تخصصی بلع شیراز را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       کلینیک تخصصی بلع شیراز را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از کلینیک تخصصی بلع شیراز نوبت بگیرم؟


آیا کلینیک تخصصی بلع شیراز بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به کلینیک تخصصی بلع شیراز مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا کلینیک تخصصی بلع شیراز بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با کلینیک تخصصی بلع شیراز تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از کلینیک تخصصی بلع شیراز اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از کلینیک تخصصی بلع شیراز میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی کلینیک تخصصی بلع شیراز میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت کلینیک تخصصی بلع شیراز چقدر است؟

هزینه ویزیت کلینیک تخصصی بلع شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل کلینیک تخصصی بلع شیراز در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا کلینیک تخصصی بلع شیراز سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل کلینیک تخصصی بلع شیراز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت کلینیک تخصصی بلع شیراز چیست؟

کلینیک تخصصی بلع شیراز گفتاردرمانی میباشد. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به کلینیک تخصصی بلع شیراز مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از کلینیک تخصصی بلع شیراز دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران کلینیک تخصصی بلع شیراز را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار کلینیک تخصصی بلع شیراز را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از کلینیک تخصصی بلع شیراز رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران کلینیک تخصصی بلع شیراز هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست