انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر علیرضا بهروش

آدرس : اصفهان چهار راه نورباران خیابان شریف واقفی بعد از سه راه ملک ساختمان الماس شهر
تلفن : 32734079

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر علیرضا بهروش امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر علیرضا بهروش رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر علیرضا بهروش


  درباره دکتر علیرضا بهروش

دکتر علیرضا بهروش دندانپزشک هستند. مطب دکتر علیرضا بهروش در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر علیرضا بهروش در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر علیرضا بهروش درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا بهروش دندانپزشک وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر علیرضا بهروش تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر علیرضا بهروش را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 97788

  نظرات در مورد دکتر علیرضا بهروش

٪100 دکتر علیرضا بهروش را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر علیرضا بهروش را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر علیرضا بهروش نوبت بگیرم؟


آیا دکتر علیرضا بهروش بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر علیرضا بهروش مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر علیرضا بهروش بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر علیرضا بهروش تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر علیرضا بهروش اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر علیرضا بهروش میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر علیرضا بهروش میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر علیرضا بهروش چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علیرضا بهروش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بهروش در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر علیرضا بهروش سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا بهروش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر علیرضا بهروش چیست؟

دکتر علیرضا بهروش دندانپزشک میباشد. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر علیرضا بهروش مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر علیرضا بهروش دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر علیرضا بهروش را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر علیرضا بهروش را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر علیرضا بهروش رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر علیرضا بهروش هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست