انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر لیلا نظرزاده

آدرس: مشهد امامت۷ ساختمان تخصصی پزشکان میلاد
تلفن: ۰۵۱۳۶۱۱۰۷۱۲

دریافت نوبت اینترنتی

  درباره دکتر لیلا نظرزاده

دکتر لیلا نظرزاده از دندانپزشکان خوب شهر مشهد هستند. آدرس دکتر لیلا نظرزاده مشهد امامت۷ ساختمان تخصصی پزشکان میلاد و تلفن تماس ۰۵۱۳۶۱۱۰۷۱۲ میباشد. نوبت دهی دکتر لیلا نظرزاده در سامانه میهن پزشک بصورت اینترنتی است. دکتر لیلا نظرزاده خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر لیلا نظرزاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 112113
  اینستاگرام دکتر لیلا نظرزاده

دکتر لیلا نظرزاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر لیلا نظرزاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر لیلا نظرزاده


  توضیحات دکتر لیلا نظرزاده

دوره تکمیلی درمان ارتودنسی و سابقه ۱۰ ساله در درمان‌های ارتودنسی ثابت

دوره های تکمیلی درمان‌های  زیبایی و اصلاح خط لبخند 

لمینت های سرامیکی

 

  نظرات در مورد دکتر لیلا نظرزاده

٪100 دکتر لیلا نظرزاده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر لیلا نظرزاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر لیلا نظرزاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر لیلا نظرزاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر لیلا نظرزاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر لیلا نظرزاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر لیلا نظرزاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر لیلا نظرزاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

بله، نوبت دهی اینترنتی دکتر لیلا نظرزاده در میهن پزشک فعال می باشد و هم اکنون میتوانید به سادگی نوبت بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر لیلا نظرزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لیلا نظرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا نظرزاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر لیلا نظرزاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا نظرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر لیلا نظرزاده چیست؟

دکتر لیلا نظرزاده در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر لیلا نظرزاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر لیلا نظرزاده دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر لیلا نظرزاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر لیلا نظرزاده را ارزیابی و 131 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر لیلا نظرزاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر لیلا نظرزاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.