انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر شهرام رزمجو

دکتر شهرام رزمجو

جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص سرطان های کلیه ،مثانه و‌پروستات
٪100 رضایت (92 کاربر)

اطلاعات دکتر شهرام رزمجو

آدرس : شیراز . بلوار زند ، ساختمان کیمیا
تلفن : 09197244117

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر شهرام رزمجو امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر شهرام رزمجو رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر شهرام رزمجو


  درباره دکتر شهرام رزمجو

دکتر شهرام رزمجو جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر شهرام رزمجو در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر شهرام رزمجو در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر شهرام رزمجو درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهرام رزمجو جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر شهرام رزمجو تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر شهرام رزمجو را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 113144

  نظرات در مورد دکتر شهرام رزمجو

٪100 دکتر شهرام رزمجو را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر شهرام رزمجو را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر شهرام رزمجو نوبت بگیرم؟


آیا دکتر شهرام رزمجو بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر شهرام رزمجو مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر شهرام رزمجو بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر شهرام رزمجو تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر شهرام رزمجو اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر شهرام رزمجو میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر شهرام رزمجو میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر شهرام رزمجو چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر شهرام رزمجو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رزمجو در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر شهرام رزمجو سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر شهرام رزمجو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر شهرام رزمجو چیست؟

دکتر شهرام رزمجو جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) بهتر است بدانید مواردی چون آسیب‌دیدگی نخاع، آسیب‌دیدگی اندام‌های لگن، بیماری‌های گوارشی مزمن و مجاری ادراری و التهاب و عفونت پروستات، عارضه‌های شایعی که جراحی اورولوژی را ضروری می‌سازد؛ که همگی منشأ نوروژنیک دارند. بیماری‌های مزمن و بدخیم شایع دیگری نیز وجود دارد که جراحی بزرگ کردن یا قطع یا رفع انسداد برای درمان آن‌ها مفید است. این دسته از عارضه‌ها دستگاه‌های تناسلی، کلیوی و گوارشی را درگیر می‌کنند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر شهرام رزمجو مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر شهرام رزمجو دریافت کنید جراحی لیزری سنگ کلیه، جراحی لیزری پروستات، درمان سنگ کلیه، جراحی لاپاروسکوپی، درمان ناباروری، جراحی واریکوسل، جراحی فتق، درمان زگیل تناسلی، ختنه و جراحی سرطان های سیستم ادراری و ... میباشد.

بیماران دکتر شهرام رزمجو را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر شهرام رزمجو را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر شهرام رزمجو رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر شهرام رزمجو هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست