انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات ساناز صمدپور

آدرس: کرج،بلوارجمهوری،کنارگذرپل روحانی به سمت میدان جمهوری خ گلستان ساختمان شعله طبقه ششم واحد هفده
تلفن: 09197289353

دریافت نوبت تلفنی

  درباره ساناز صمدپور

ساناز صمدپور از فیزیوتراپیست خوب شهر کرج هستند. آدرس ساناز صمدپور کرج،بلوارجمهوری،کنارگذرپل روحانی به سمت میدان جمهوری خ گلستان ساختمان شعله طبقه ششم واحد هفده و تلفن تماس 09197289353 میباشد. نوبت دهی ساناز صمدپور در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. ساناز صمدپور خدمات بسیاری همچون درمان بیماری ها و اختلالات ماهیچه ها، عصب ها و اسکلتی، بالابردن سطح سلامت و ورزش درمانی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات ساناز صمدپور به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 4919
  ساناز صمدپور امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از ساناز صمدپور رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران ساناز صمدپور


  نظرات در مورد ساناز صمدپور

٪100 ساناز صمدپور را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       ساناز صمدپور را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از ساناز صمدپور نوبت بگیرم؟


آیا ساناز صمدپور بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به ساناز صمدپور مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا ساناز صمدپور بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با ساناز صمدپور تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از ساناز صمدپور اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی ساناز صمدپور در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت ساناز صمدپور چقدر است؟

هزینه ویزیت ساناز صمدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل ساناز صمدپور در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا ساناز صمدپور سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل ساناز صمدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت ساناز صمدپور چیست؟

ساناز صمدپور در شاخه فیزیوتراپی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با فیزیوتراپی بهتر است بدانید فیزیوتراپی یا فیزیک‌درمانی شیوه‌ای از درمان بیماری‌ها و اختلالات عصبی-ماهیچه‌ای-اسکلتی با استفاده از تجهیزات مکانیکی، جریان‌های الکتریکی، مانورهای دستی، تمرینات ورزشی و عوامل فیزیکی دیگر است. در این روش‌ها از ورزش، نور، پرتوهای فرابنفش و فروسرخ، گرما و جریان برق استفاده می‌شود. فیزیوتراپی حیطه‌ای از پزشکی است که هدف آن پیشگیری از بیماری‌ها، درمان، توان‌بخشی، بالا بردن سطح سلامت و بهبود کیفیت زندگی افراد است.

برای چه خدماتی میتوانم به ساناز صمدپور مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از ساناز صمدپور دریافت کنید درمان بیماری ها و اختلالات ماهیچه ها، عصب ها و اسکلتی، بالابردن سطح سلامت و ورزش درمانی و ... میباشد.

بیماران ساناز صمدپور را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار ساناز صمدپور را ارزیابی و 104 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از ساناز صمدپور رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران ساناز صمدپور هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.