انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر بهاره اسد زاده

آدرس: کرج ، فلکه اول گوهردشت ، کوچه شهید معینی
تلفن: 0263551

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر بهاره اسد زاده

دکتر بهاره اسد زاده از پزشکان متخصص قلب و عروق خوب شهر کرج هستند. آدرس دکتر بهاره اسد زاده کرج ، فلکه اول گوهردشت ، کوچه شهید معینی و تلفن تماس 0263551 میباشد. نوبت دهی دکتر بهاره اسد زاده در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر بهاره اسد زاده خدمات بسیاری همچون تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر بهاره اسد زاده به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 131345
  دکتر بهاره اسد زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر بهاره اسد زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر بهاره اسد زاده


  توضیحات دکتر بهاره اسد زاده

نوار قلب - اکوکاردیوگرافی - معاینه -

دوشنبه و پنج شنبه با وقت قبلی 

شماره تماس همراه : 09397250200

  نظرات در مورد دکتر بهاره اسد زاده

٪100 دکتر بهاره اسد زاده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر بهاره اسد زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر بهاره اسد زاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر بهاره اسد زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر بهاره اسد زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر بهاره اسد زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر بهاره اسد زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر بهاره اسد زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر بهاره اسد زاده در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر بهاره اسد زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر بهاره اسد زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره اسد زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر بهاره اسد زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر بهاره اسد زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر بهاره اسد زاده چیست؟

دکتر بهاره اسد زاده در شاخه متخصص قلب و عروق فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر بهاره اسد زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر بهاره اسد زاده دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر بهاره اسد زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر بهاره اسد زاده را ارزیابی و 134 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر بهاره اسد زاده رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر بهاره اسد زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.