انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر نرگس رزمخواه

آدرس : بهبهان خیابان پیروز حدفاصل فلکه بیدبلند و مراحل .جنب کلینیک مرکزی
تلفن : ۰۶۱۵۲۸۲۰۰۱۶

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر نرگس رزمخواه امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر نرگس رزمخواه رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر نرگس رزمخواه


  درباره دکتر نرگس رزمخواه

دکتر نرگس رزمخواه جراح و متخصص زنان و زایمان هستند. مطب دکتر نرگس رزمخواه در شهر اهواز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر نرگس رزمخواه در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر نرگس رزمخواه درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر نرگس رزمخواه جراح و متخصص زنان و زایمان وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر نرگس رزمخواه تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر نرگس رزمخواه را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 127132

  نظرات در مورد دکتر نرگس رزمخواه

٪100 دکتر نرگس رزمخواه را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر نرگس رزمخواه را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر نرگس رزمخواه نوبت بگیرم؟


آیا دکتر نرگس رزمخواه بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر نرگس رزمخواه مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر نرگس رزمخواه بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر نرگس رزمخواه تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر نرگس رزمخواه اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر نرگس رزمخواه میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر نرگس رزمخواه میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر نرگس رزمخواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نرگس رزمخواه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس رزمخواه در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر نرگس رزمخواه سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر نرگس رزمخواه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر نرگس رزمخواه چیست؟

دکتر نرگس رزمخواه جراح و متخصص زنان و زایمان میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص زنان و زایمان بهتر است بدانید تشخیص و درمان بیماری‌های زنان همچون عفونت دستگاه تناسلی، کیست تخمدان، نزدیکی دردناک، سرطان تخمدان و یا رحم، قاعدگی دردناک و اختلالات قاعدگی بر عهده پزشک متخصص زنان و زایمان است. بارداری، پیشرفت و کنترل آن، زایمان طبیعی و یا عمل سزارین از جمله مواردیست که در این حیطه پزشکی قرار دارد. بیماری‌هایی نظیر اکلامپسی و پره‌اکلامپسی، حاملگی خارج‌رحمی، سقط خودبه‌خودی، جداشدن جفت، زایمان سخت و ... یکی از زیر شاخه‌های پزشکی زنان است. همچنین برای انجام جراحی‌های زیبایی زنان بقاید به متخصص زنان مراجعه کنید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر نرگس رزمخواه مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر نرگس رزمخواه دریافت کنید زایمان طبیعی، عمل سزارین، عمل زیبایی واژن، زیبایی واژن با لیزر، لابیاپلاستی، تایتنینگ یا تنگ‌کردن، وایتنینگ یا روشن کردن واژن، جراحی های کیست ها و‌توده های رحم، کولپوسکپی، درمان زگیلهای تناسلی، هیستروسکوپی، مراقبت های بارداری، درمان بی اختیاری ادراری در زنان و انجام کلیه امور زنان و زایمان و ... میباشد.

بیماران دکتر نرگس رزمخواه را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر نرگس رزمخواه را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر نرگس رزمخواه رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر نرگس رزمخواه هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست