انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر کریم دلاوری

آدرس : شیراز بلوار ازادی بین کوچه شش و هشت نرسیده به اطلسی سلختمان چزشکان بهار واحد یک شمالی
تلفن : 07132291645

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر کریم دلاوری امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر کریم دلاوری رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر کریم دلاوری


  سوابق و افتخارات دکتر کریم دلاوری

6 سال ارائه خدمت در بخش مراقبت ویژه نوزادان نارس در شهرستان گراش با درمان بالغ بر 1300 نوزاد نارس
24 سال سابقه طبابت
طراحی و اجرای غربالگری انلاین تکامل کودکان

  روزهای کاری دکتر کریم دلاوری

شنبه

9-13

یکشنبه

9-22

دوشنبه

9-22

سه‌شنبه

9-22

چهارشنبه

9-22

پنجشنبه

9-22

  زبان و گویش های دکتر کریم دلاوری

اچمی فارسی انگلیسی

  توضیحات دکتر کریم دلاوری

اینجانب علاوه بر ویزیت حضوری بررسی انلاین تکامل کودکان را انجام می دهم 

 هماگونه که می دانید  انجام غربالگری تکاملی از ضروریات بررسی های دوره ای کودکان است  و مشکلات متعددی درمراجعات حضوری وجود دارد  و حتی امکان آن برای بیشتر خانواده ها وجود ندارد. این مشکلات  ما را بر آن داشت تا وب سایت حاضر را با امکان انجام غربالگری در منزل و ارسال نتایج ان طراحی و پیاده سازی کنیم .
وب سایت حاضر و پرسشنامه های ان امکان انجام تست غربالگری تکامل کودکان را به شکل انلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم می کند. والدین با مراجعه به وب سایت و پس از وارد کردن سن فرزندشان به طور خودکار به تست مناسب سن وی هدایت شده و از راهنمایی های سایت که بصورت تصویری خواهد بود بهره مند میشوند پس از انجام آزمون نمرات تعلق گرفته به آزمون کودک به همراه خلاصه ای از سوالات به شکل pdf در اختیار والدین قرار خواهد گرفت .والدین می توانند این نتیجه را به پزشک خود ایمیل کنند و تفسیر نتیجه تست را از وی بخواهند و یا ان را چاپ کرده به مطب و یا مرکز بهداشتی ببرند .انجام غربالگری انلاین ضمن کمک در تشخیص زودرس اختلالات تکاملی در کاهش هزینه های بیماران و عواقب ترافیکی ناشی از مراجعات حضوری بسیار موثر است اگر این وب سایت باعث شود بیماری فقط یک کودک ، قبل از بروز اسیب غیر قابل درمان تشخیص داده شود و یا یک لیتربنزین کمتر مصرف شود و یک سفر درون یا برون شهری کمتر انجام شود ما به هدف خود رسیده ایم  .قابل ذکر است که  مجموعه سوالات ویرایش های قبلی برنامه تکامل توسط پیشکسوتان گرانقدر علوم پزشکی کشور مورد ترجمه قرار گرفته و در حال حاضر نیز به شیوه کاغذی در بسیاری مراکز استفاده می شود . .مجموعه  حاضر از  ویرایش جدیدمنابع زبان اصلی و برگردان به زبان فارسی تقدیم گردیده است .

 


تیم نی نی تست 

  درباره دکتر کریم دلاوری

دکتر کریم دلاوری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) هستند. مطب دکتر کریم دلاوری در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر کریم دلاوری در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر کریم دلاوری درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر کریم دلاوری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر کریم دلاوری تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر کریم دلاوری را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 70092
  وب سایت شخصی دکتر کریم دلاوری
  اینستاگرام دکتر کریم دلاوری

  نظرات در مورد دکتر کریم دلاوری

٪100 دکتر کریم دلاوری را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر کریم دلاوری را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر کریم دلاوری نوبت بگیرم؟


آیا دکتر کریم دلاوری بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر کریم دلاوری مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر کریم دلاوری بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر کریم دلاوری تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر کریم دلاوری اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر کریم دلاوری میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر کریم دلاوری میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر کریم دلاوری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر کریم دلاوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کریم دلاوری در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر کریم دلاوری سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر کریم دلاوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر کریم دلاوری چیست؟

دکتر کریم دلاوری متخصص بیماری های کودکان (اطفال) میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان (اطفال) بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل رشد و بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر کریم دلاوری مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر کریم دلاوری دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و ... میباشد.

بیماران دکتر کریم دلاوری را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر کریم دلاوری را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر کریم دلاوری رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر کریم دلاوری هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست