انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر احمد باقری مقدم

دکتر احمد باقری مقدم

متخصص پزشکی ورزشی

لیزر دیسک و مفاصل
٪100 رضایت (128 کاربر)

اطلاعات دکتر احمد باقری مقدم

آدرس : اصفهان شمس آبادی جنب بسیج ساختمان آلا واحد ۲۰۶
تلفن : ۰۳۱۳۲۲۴۱۴۶۶

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر احمد باقری مقدم امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر احمد باقری مقدم رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر احمد باقری مقدم


  توضیحات دکتر احمد باقری مقدم

درمان غیرجراحی دیسک وآرتروز  آسیب‌های ورزشی  مشکلات پای کودکان و نوجوانان  اسکن پا و کفی طبی  

لیزر مگنت ازون تکار تزریقات مفصلی تمرینات ورزشی

  درباره دکتر احمد باقری مقدم

دکتر احمد باقری مقدم متخصص پزشکی ورزشی هستند. مطب دکتر احمد باقری مقدم در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر احمد باقری مقدم در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر احمد باقری مقدم درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمد باقری مقدم متخصص پزشکی ورزشی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر احمد باقری مقدم تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر احمد باقری مقدم را مشاهده کنید.
  شماره نظام : ۳۹۱۱۹
  اینستاگرام دکتر احمد باقری مقدم

  نظرات در مورد دکتر احمد باقری مقدم

٪100 دکتر احمد باقری مقدم را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر احمد باقری مقدم را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر احمد باقری مقدم نوبت بگیرم؟


آیا دکتر احمد باقری مقدم بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر احمد باقری مقدم مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر احمد باقری مقدم بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر احمد باقری مقدم تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر احمد باقری مقدم اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر احمد باقری مقدم میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد باقری مقدم میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر احمد باقری مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد باقری مقدم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد باقری مقدم در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر احمد باقری مقدم سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر احمد باقری مقدم در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر احمد باقری مقدم چیست؟

دکتر احمد باقری مقدم متخصص پزشکی ورزشی میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص پزشکی ورزشی بهتر است بدانید پزشکی ورزشی تخصصی از علم پزشکی است که با نام طب ورزش نیز از آن یاد می‌کنند. دکترهای متخصص پزشکی ورزشی در زمینه سلامتی ورزشکاران و همچنین استفاده از ورزش در جهت حفظ سلامت عمومی انسان‌ها مطالعه و فعالیت می‌نماید. علاوه بر آن به درمان،جلوگیری و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی و مرتبط آن کمک می‌کند.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر احمد باقری مقدم مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر احمد باقری مقدم دریافت کنید پیشگیری، تشخیص و درمان انواع مشکلات و صدمه های ورزشی و ... میباشد.

بیماران دکتر احمد باقری مقدم را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر احمد باقری مقدم را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر احمد باقری مقدم رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر احمد باقری مقدم هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست