انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر لعبت مجیدی

آدرس: همدان، میدان بعثت، ساختمان پزشکان بعثت، طبقه هشتم
تلفن: 08138213040

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر لعبت مجیدی

دکتر لعبت مجیدی از متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی خوب شهر همدان هستند. آدرس دکتر لعبت مجیدی همدان، میدان بعثت، ساختمان پزشکان بعثت، طبقه هشتم و تلفن تماس 08138213040 میباشد. نوبت دهی دکتر لعبت مجیدی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر لعبت مجیدی خدمات بسیاری همچون گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر لعبت مجیدی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 126269
  اینستاگرام دکتر لعبت مجیدی
  دکتر لعبت مجیدی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر لعبت مجیدی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر لعبت مجیدی


  توضیحات دکتر لعبت مجیدی

دردهای ستون فقرات و مفاصل

نوار عصب-عضله

لیزرتراپی

طب سوزنی

  نظرات در مورد دکتر لعبت مجیدی

٪100 دکتر لعبت مجیدی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر لعبت مجیدی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر لعبت مجیدی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر لعبت مجیدی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر لعبت مجیدی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر لعبت مجیدی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر لعبت مجیدی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر لعبت مجیدی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر لعبت مجیدی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر لعبت مجیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لعبت مجیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لعبت مجیدی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر لعبت مجیدی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر لعبت مجیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر لعبت مجیدی چیست؟

دکتر لعبت مجیدی در شاخه متخصص طب فیزیکی و توانبخشی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بهتر است بدانید طب فیزیکی و توانبخشی یک رشته پزشکی تخصصی بالینی است که به بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی می‌پردازد. طب فیزیکی با استفاده از روش‌های فیزیکی شامل گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و جریان‌های الکتریکی از گذشته دور مورد استفاده بشر بوده و در نوشته‌های بقراط در 400 سال قبل از میلاد به آن‌ها اشاره شده‌است. طب توانبخشی به معنی حفظ حداکثر عملکرد جسمی، روحی و اجتماعی فرد است.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر لعبت مجیدی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر لعبت مجیدی دریافت کنید گرما، سرما، آب درمانی، ماساژ، مانیپولاسیون و بررسی، پیشگیری و درمان معلولیت‌ها و ناتوانی‌های فیزیکی و ... میباشد.

بیماران دکتر لعبت مجیدی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر لعبت مجیدی را ارزیابی و 480 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر لعبت مجیدی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر لعبت مجیدی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.