انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر ناصر سهرابی

آدرس: یزد- خ کاشانی- حدفاصل سه راه ابشاهی و چهارراه امام جعفر صادق (ع)- بن بست 23
تلفن: 03538267298

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر ناصر سهرابی

دکتر ناصر سهرابی از دندانپزشکان خوب شهر یزد هستند. آدرس دکتر ناصر سهرابی یزد- خ کاشانی- حدفاصل سه راه ابشاهی و چهارراه امام جعفر صادق (ع)- بن بست 23 و تلفن تماس 03538267298 میباشد. نوبت دهی دکتر ناصر سهرابی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر ناصر سهرابی خدمات بسیاری همچون لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر ناصر سهرابی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 147735
  اینستاگرام دکتر ناصر سهرابی
  دکتر ناصر سهرابی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر ناصر سهرابی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر ناصر سهرابی


  توضیحات دکتر ناصر سهرابی

انجام امور: زیبایی (لمینت سرامیکی- ونیر کامپوزیتی- روکش فول سرامیک- بلیچینگ) ایمپلنت (بدون جراحی و عوارض بعدی) درمان ریشه و ترمیم دندان پروتز متحرک (دندان مصنوعی کامل یا تکه ای) جرم گیری و بروساژ

  روزهای کاری دکتر ناصر سهرابی

شنبه

18-20/30

یکشنبه

18-20/30

دوشنبه

18-20/30

سه‌شنبه

18-20/30

  نظرات در مورد دکتر ناصر سهرابی

٪100 دکتر ناصر سهرابی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر ناصر سهرابی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر ناصر سهرابی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر ناصر سهرابی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر ناصر سهرابی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر ناصر سهرابی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر ناصر سهرابی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر ناصر سهرابی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر ناصر سهرابی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر ناصر سهرابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر ناصر سهرابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر سهرابی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر ناصر سهرابی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر سهرابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر ناصر سهرابی چیست؟

دکتر ناصر سهرابی در شاخه دندانپزشک فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با دندانپزشک بهتر است بدانید مواردی که نیاز است سریعتر به دندانپزشک مراجعه کرد عبارتند از: اگر دچار درد شدید دندان شدید به نحوی که دندان به لمس یا حرارت حساس شد بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه و از استفاده خودسرانه مسکن اجتناب کنید اگر شاهد شل شدن دندان به همراه خونریزی و قرمزی لثه‌ها شدید، بهتر است هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید زیرا دچار بیماری لثه شدید. اگر اطراف دهان و یا فک شما دچار تورم شد، نشان از عفونت دندان دارد و باید هرچه سریعتر معالجه شود. اگر باردار هستید و دچار دندان درد شدید به هیچ عنوان برای مدت طولانی از مسکن ها استفاده نکنید زیرا درمان‌های اورژانسی دندانپزشکی در هر دوره و زمانی از بارداری می‌تواند انجام شود.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر ناصر سهرابی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر ناصر سهرابی دریافت کنید لمینت دندان، ایمپلنت دندان ، بلیچینگ دندان با لیزر، جرم گیری دندان، سفید کردن دندان، پرکردن دندان، درمان دردهای فک و دندان ها، دندانپزشکی کودکان و انجام انواع پروتز های دندانی و روکش، ایمپلنتولوژی و انجام دندانپزشکی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر ناصر سهرابی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر ناصر سهرابی را ارزیابی و 227 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر ناصر سهرابی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر ناصر سهرابی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.