انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر احمد نژادی سلامی

آدرس : اهواز ، نادری ، کلینیک جهاد دانشگاهی
تلفن : 09168300456

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر احمد نژادی سلامی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر احمد نژادی سلامی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر احمد نژادی سلامی


  توضیحات دکتر احمد نژادی سلامی

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز 

ساعات ویزیت در کلینیک جهاد دانشگاهی :روز های زوج ساعت ۱۵ تا ۲۳:۳۰

  درباره دکتر احمد نژادی سلامی

دکتر احمد نژادی سلامی فوق تخصص گوارش و كبد هستند. مطب دکتر احمد نژادی سلامی در شهر اهواز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر احمد نژادی سلامی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر احمد نژادی سلامی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمد نژادی سلامی فوق تخصص گوارش و كبد وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر احمد نژادی سلامی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر احمد نژادی سلامی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 124494

  نظرات در مورد دکتر احمد نژادی سلامی

٪100 دکتر احمد نژادی سلامی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر احمد نژادی سلامی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر احمد نژادی سلامی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر احمد نژادی سلامی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر احمد نژادی سلامی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر احمد نژادی سلامی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر احمد نژادی سلامی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر احمد نژادی سلامی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر احمد نژادی سلامی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر احمد نژادی سلامی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر احمد نژادی سلامی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر احمد نژادی سلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نژادی سلامی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر احمد نژادی سلامی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر احمد نژادی سلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر احمد نژادی سلامی چیست؟

دکتر احمد نژادی سلامی فوق تخصص گوارش و كبد میباشد. برای آشنایی بیشتر با فوق تخصص گوارش و كبد بهتر است بدانید در بیماری‌های مرتبط با کبد باید به این نکات توجه کرد که ایا مشکل به‌طور اولیه در سلول کبدی وجود دارد یا ثانویه است؟ ایا بیماری ناگهانی بروز کرده‌است یا تدریجی؟ ایا مشکل بیمار سبب اختلال مهمی در کارکرد طبیعی سلول کبدی شده‌است یا خیر؟ ایا علایم ونشانه‌هایی از هیپرتانسیون پورت وجود دارد؟ علایمی همچون خارش، یرقان، بی اشتهایی، کاهش وزن و تب در بیماری‌های کبد بسیار مهم هستند. علامتی همچون کبودی پس از ضربه مختصر نشانه‌هایی شوم از بیماری کبدی حاد یا مزمن می‌باشد. باید به تماس بیمار با افراد یرقانی توجه کرد اگر بیمار هرگونه تزریقی داشته‌است، عفونت هپاتیت b ویا c ممکن است بیماری زمینه‌ای باشد. تزریقات شامل انتقال خون یا پلاسما، خالکوبی و اقدامات دندان پزشکی می‌باشد

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر احمد نژادی سلامی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر احمد نژادی سلامی دریافت کنید آندوسکوپی فوقانی، معده مری، کولونوسکوپی، فیبرواسکن کبد، درمان هموروئید (بواسیر) و شقاق مقعد، تشخیص و درمان هپاتیت ، کبد چرب و بیماریهای کبدی، تشخصی و درمان سرطان های دستگاه گوارش، تشخیص و درمان درد معده ، درمان چاقی با بالون معده ، کنترل خونریزی های گوارشی با آندوسکوپی . تشخیص و درمان اسهال و یبوست و ... میباشد.

بیماران دکتر احمد نژادی سلامی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر احمد نژادی سلامی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر احمد نژادی سلامی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر احمد نژادی سلامی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست