انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر عظیمه دهقانی

آدرس : ملاصدرا چهارراه خلیلی ابتدای حکیمی جنب داروخانه دکتر دهقانی ساختمان حکیم طبقه ۵ زنگ ۱۰
تلفن : ۰۹۳۹۸۳۶۰۶۵۴

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر عظیمه دهقانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر عظیمه دهقانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر عظیمه دهقانی


  توضیحات دکتر عظیمه دهقانی

درد و تناسب اندام تزریقات بافت نرم و بلاک عصبی کاهش وزن موضعی

  درباره دکتر عظیمه دهقانی

دکتر عظیمه دهقانی جراح عمومی هستند. مطب دکتر عظیمه دهقانی در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر عظیمه دهقانی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر عظیمه دهقانی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر عظیمه دهقانی جراح عمومی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر عظیمه دهقانی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر عظیمه دهقانی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 121743

  نظرات در مورد دکتر عظیمه دهقانی

٪100 دکتر عظیمه دهقانی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر عظیمه دهقانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر عظیمه دهقانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر عظیمه دهقانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر عظیمه دهقانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر عظیمه دهقانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر عظیمه دهقانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر عظیمه دهقانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر عظیمه دهقانی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر عظیمه دهقانی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر عظیمه دهقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عظیمه دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه دهقانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر عظیمه دهقانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر عظیمه دهقانی چیست؟

دکتر عظیمه دهقانی جراح عمومی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح عمومی بهتر است بدانید متخصصین جراحی عمومی از این سبب عمومی نامیده می‌شوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن می‌باشند. در مواقعی که بیماران تصادفی و تهدید کننده حیات وجود داشته باشند این جراحان می‌توانند جراحی ارتوپدی، زنان، اورولوژی و در مواردی جراحی مغز و اعصاب انجام دهند. جراحی عمومی تنها رشته تخصصی جراحی است که با همه اصول جراحی آشنایی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر عظیمه دهقانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر عظیمه دهقانی دریافت کنید جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر عظیمه دهقانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر عظیمه دهقانی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر عظیمه دهقانی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر عظیمه دهقانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست