انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات صغری آدین

آدرس: شهریار-اندیشه فاز یک پاساژ گلدیس ط۳
تلفن: ۰۹۱۹۷۵۸۰۷۵۶

دریافت نوبت تلفنی

  درباره صغری آدین

صغری آدین از گفتاردرمانی های خوب شهر شهریار هستند. آدرس صغری آدین شهریار-اندیشه فاز یک پاساژ گلدیس ط۳ و تلفن تماس ۰۹۱۹۷۵۸۰۷۵۶ میباشد. نوبت دهی صغری آدین در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. صغری آدین خدمات بسیاری همچون شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات صغری آدین به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : ۱۴۸۲
  صغری آدین امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از صغری آدین رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران صغری آدین


  نظرات در مورد صغری آدین

٪100 صغری آدین را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       صغری آدین را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از صغری آدین نوبت بگیرم؟


آیا صغری آدین بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به صغری آدین مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا صغری آدین بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با صغری آدین تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از صغری آدین اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی صغری آدین در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت صغری آدین چقدر است؟

هزینه ویزیت صغری آدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل صغری آدین در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا صغری آدین سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل صغری آدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت صغری آدین چیست؟

صغری آدین در شاخه گفتاردرمانی فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با گفتاردرمانی بهتر است بدانید گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد. یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ می‌دانند (مثلاً فردی که توانایی تلفظ حرف ر را ندارد). در حقیقت گفتار درمانی با حوزه گسترده‌ای از موضوعات گفتار (تکلم)، زبان، بلع، صوت و ارتباط درگیر می‌شود

برای چه خدماتی میتوانم به صغری آدین مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از صغری آدین دریافت کنید شناسایی و درمان انوع مشکلات پیداکردن کلمات، مشکلات ارتباط اجتماعی، نقص ساختاری زبان، مشکلات خواندن و نوشتن (سواد)، مشکلات صوت و مشکلات ادراکی (مثل ترجمه حافظه عملکرد اجرایی) و ... میباشد.

بیماران صغری آدین را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار صغری آدین را ارزیابی و 225 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از صغری آدین رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران صغری آدین هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.