انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر امیر بهزادی

آدرس : اصفهان، خیابان توحید میانی، روبروی بانک سامان، نبش کوچه۲۵، مجتمع تندیس، زیرزمین
تلفن : 03136268973

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر امیر بهزادی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر امیر بهزادی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر امیر بهزادی


  زبان و گویش های دکتر امیر بهزادی

انگلیسی فارسی

  توضیحات دکتر امیر بهزادی

متخصص جراحیهای دستگاه گوارش، لاپاراسکوپی، کیسه صفرا، کبد، پستان، تیرویید، فتق،همورویید، سرطان، زیبایی، جراحیهای سرپایی در مطب

جراحی در بیمارستانهای عیسی بن مریم،بیمارستان غرضی، بیمارستان زهرای مرضیه، بیمارستان سعدی و کلینیک جراحی محدود کسری واقع در شهر اصفهان

 

  درباره دکتر امیر بهزادی

دکتر امیر بهزادی جراح عمومی هستند. مطب دکتر امیر بهزادی در شهر اصفهان است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر امیر بهزادی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر امیر بهزادی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیر بهزادی جراح عمومی وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر امیر بهزادی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر امیر بهزادی را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 115480
  اینستاگرام دکتر امیر بهزادی

  نظرات در مورد دکتر امیر بهزادی

٪100 دکتر امیر بهزادی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر امیر بهزادی را پیشنهاد می‌کنم

  •    کیست مویی لیزری و بسته عمل شدم که سریع یک روزه خوب شدم.عالی بود.دکتر امیر بهزادی بهترین جراح عمومی اصفهان هستند

       دکتر امیر بهزادی را پیشنهاد می‌کنم

  •    دکتر امیر بهزادی بهترین جراح عمومی و لاپاراسکوپی در شهر اصفهان بوده و بسیار باسواد ماهر و با اخلاق و دلسوز بیمار هستند.بلفاروپلاستی و کوله سیستکتومی لاپاراسکوپی نزد ایشان انجام دادم که بسیار راضی هستم و کاملا بهبود یافتم

       دکتر امیر بهزادی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر امیر بهزادی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر امیر بهزادی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر امیر بهزادی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر امیر بهزادی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر امیر بهزادی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر امیر بهزادی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر امیر بهزادی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر امیر بهزادی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر امیر بهزادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیر بهزادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر بهزادی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر امیر بهزادی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر امیر بهزادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر امیر بهزادی چیست؟

دکتر امیر بهزادی جراح عمومی میباشد. برای آشنایی بیشتر با جراح عمومی بهتر است بدانید متخصصین جراحی عمومی از این سبب عمومی نامیده می‌شوند که قادر به جراحی همه اعضای بدن می‌باشند. در مواقعی که بیماران تصادفی و تهدید کننده حیات وجود داشته باشند این جراحان می‌توانند جراحی ارتوپدی، زنان، اورولوژی و در مواردی جراحی مغز و اعصاب انجام دهند. جراحی عمومی تنها رشته تخصصی جراحی است که با همه اصول جراحی آشنایی دارد.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر امیر بهزادی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر امیر بهزادی دریافت کنید جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و ... میباشد.

بیماران دکتر امیر بهزادی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر امیر بهزادی را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر امیر بهزادی رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر امیر بهزادی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست