انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی

برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

عکس دکتر مانی حسن زاده

دکتر مانی حسن زاده

متخصص قلب و عروق

فلوشیپ فوق تخصصی بالن آنژیوپلاستی ( اینترونشنال کاردیولوژی)
٪100 رضایت (261 کاربر)

اطلاعات دکتر مانی حسن زاده

آدرس : رضوان: خ. مطهری شمالی ،کنار مرکز خرید الهیه
تلفن : 07138440301 -07138440302-07138440303

دریافت نوبت اینترنتی
   دکتر مانی حسن زاده امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مانی حسن زاده رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مانی حسن زاده


  روزهای کاری دکتر مانی حسن زاده

شنبه

9-12

سه‌شنبه

9-12

  توضیحات دکتر مانی حسن زاده

رضوان: شنبه - سه شنبه  صبح9-12

 

  درباره دکتر مانی حسن زاده

دکتر مانی حسن زاده متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر مانی حسن زاده در شهر شیراز است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مانی حسن زاده در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مانی حسن زاده درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مانی حسن زاده متخصص قلب و عروق وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مانی حسن زاده تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مانی حسن زاده را مشاهده کنید.
  شماره نظام : 137988

  نظرات در مورد دکتر مانی حسن زاده

٪100 دکتر مانی حسن زاده را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مانی حسن زاده را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مانی حسن زاده نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مانی حسن زاده بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مانی حسن زاده مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مانی حسن زاده بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مانی حسن زاده تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مانی حسن زاده اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مانی حسن زاده میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مانی حسن زاده میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

هزینه ویزیت دکتر مانی حسن زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مانی حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مانی حسن زاده در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مانی حسن زاده سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مانی حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مانی حسن زاده چیست؟

دکتر مانی حسن زاده متخصص قلب و عروق میباشد. برای آشنایی بیشتر با متخصص قلب و عروق بهتر است بدانید بیماری‌های قلب و عروق به تمام بیماری‌هایی که دستگاه گردش خون را تحت تاثیر قرار می‌دهد اشاره می‌کند. بیماری های قلب و عروق شامل حمله قلبی، سکته قلبی، آریتمی قلب، کاردیومیوپاتی، نارسایی قلب، عروق کرونرو عروق مغز و ... می‌باشد. ازجمله نشانه‌های بیماری‌های قلب و عروق میتوان به درد قفسه سینه، درد در پشت، درد در دست‌ها، درد در گردن، درد در فک، تنگی نفس، تهوع یا استفراغ، تپش قلب سریع و یا نامنظم،خستگی، اضطراب، سوء هاضمه و یا سوزش معده اشاره کرد که در صورت بروز با مراجعه به پزشک متخصص قلب و عروق می‌توان از سلامتی قلب خود مطمئن شوید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مانی حسن زاده مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مانی حسن زاده دریافت کنید تست ورزش، اکومری، اکو بافت، اکو کنتراست، اکو استرس، آنژیوگرافی، اکوکاردیوگرافی، نوار قلب و هولتر قلب و ... میباشد.

بیماران دکتر مانی حسن زاده را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مانی حسن زاده را ارزیابی کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران، ٪100 آن ها از دکتر مانی حسن زاده رضایت دارند. اگر شما هم از بیماران دکتر مانی حسن زاده هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.
  گزارش اطلاعات نادرست