انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک
عکس دکتر فرهاد ادهمی

دکتر فرهاد ادهمی

جراح و متخصص چشم

جراحی پلاستیک پلک
٪93 رضایت (5549 کاربر)

اطلاعات دکتر فرهاد ادهمی

آدرس: تهران شریعتی بالاتر از سراه قیطریه کوچه سینا مجتمع پل رومی ۲ط۱واحد۲
تلفن: 22238996 و 22238904

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر فرهاد ادهمی

دکتر فرهاد ادهمی از چشم پزشکان (متخصص و جراح چشم) خوب شهر تهران هستند. آدرس دکتر فرهاد ادهمی تهران شریعتی بالاتر از سراه قیطریه کوچه سینا مجتمع پل رومی ۲ط۱واحد۲ و تلفن تماس 22238996 و 22238904 میباشد. نوبت دهی دکتر فرهاد ادهمی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر فرهاد ادهمی خدمات بسیاری همچون ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر فرهاد ادهمی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 25215
  دکتر فرهاد ادهمی امتیاز کلی 4.7 از ۵ ستاره طبق تجربه 3 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪93 بیماران از دکتر فرهاد ادهمی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر فرهاد ادهمی


  روزهای کاری دکتر فرهاد ادهمی

یکشنبه

سه‌شنبه

  نظرات در مورد دکتر فرهاد ادهمی

٪93 دکتر فرهاد ادهمی را پیشنهاد میکنند

  3 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر فرهاد ادهمی را پیشنهاد می‌کنم

  •    چندین بار برای مشکلات مانند خشکی چشم و ... مراجعه کردم راضی بودم

       دکتر فرهاد ادهمی را پیشنهاد می‌کنم

  •    بسیار عالی

       دکتر فرهاد ادهمی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر فرهاد ادهمی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر فرهاد ادهمی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر فرهاد ادهمی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر فرهاد ادهمی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر فرهاد ادهمی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر فرهاد ادهمی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر فرهاد ادهمی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ادهمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرهاد ادهمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ادهمی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر فرهاد ادهمی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد ادهمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر فرهاد ادهمی چیست؟

دکتر فرهاد ادهمی در شاخه جراح و متخصص چشم فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح و متخصص چشم بهتر است بدانید یک معاینه کامل چشم شامل اندازه‌گیری فشار داخل چشم، بررسی قسمت خلفی و شبکیه، و بررسی قسمت قدامی(جلویی) چشم است. با مراجعه دوره‌ای به چشم پزشک و معاینه کامل چشم می‌توان بسیاری از بیماری‌های چشم را در مراحل اولیه تشخیص داد و نسبت به درمان آن‌ها اقدام کرد. زمان تکرار آزمایشات چشم پزشکی باتوجه به سن هر فرد متفاوت است. اگر سن زیر 40 سال باشد بهتر است حداکثر هر 3 سال نسبت به معاینه کامل چشم اقدام کرد. برای رده سنی 40 تا 65 سال، هر دوسال و برای سنین بالای 65 سال هرسال باید برای معاینه کامل چشم مراجعه کرزد. اگر دچار دیابت یا بیماریهای سیستمکیک یا چشمی خاص هستید احتیاج به معاینات بیشتری دارید.

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر فرهاد ادهمی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر فرهاد ادهمی دریافت کنید ارزیابی بینایی، جراحی بلفاروپلاستی و زیبایی و ترمیمی پلک و چشم، جراحی اندوسکوپی مجرای اشکی، جراحی لیزیک، فمتولیزیک، لازک و اسمایل چشم، درمان آب مروارید، جراحی کاتاراکت، پیوند قرنیه و قوز قرنیه و ... میباشد.

بیماران دکتر فرهاد ادهمی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 3 بیمار دکتر فرهاد ادهمی را ارزیابی و 5549 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪93 آن ها از دکتر فرهاد ادهمی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر فرهاد ادهمی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.