انتخاب شهر:
پرسش و پاسخ پزشکی
برترین پزشکان ایران در میهن پزشک

اطلاعات دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی

آدرس: مازندران - بابل
تلفن: 011

دریافت نوبت تلفنی

  درباره دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی

دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی از جراحان مغز و اعصاب و ستون فقرات خوب شهر بابل هستند. آدرس دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی مازندران - بابل و تلفن تماس 011 میباشد. نوبت دهی دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی در سامانه میهن پزشک بصورت تلفنی است. دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی خدمات بسیاری همچون جراحی های ستون فقرات، جراحی دیسک کمر، جراحی تومور های مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه، جراحی آندوسکوپی مغز، شکستگی مهره ها، جابجایی مهره ها و لیزر دیسک کمر و غیره به بیماران ارائه میدهند. از طریق میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی به همراه درصد رضایت آن ها را می توانید مشاهده کنید و اگر قبلا مراجعه کرده اید میتوانید نظر خود را ثبت نمایید.
  شماره نظام : 132090
  دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی امتیاز کلی 5 از ۵ ستاره طبق تجربه 1 نفر دریافت کرده است. طبق تجربه بیماران بطور میانگین ٪100 بیماران از دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی رضایت دارند و ایشان را پیشنهاد میکنند.


تجربه بیماران دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی


  توضیحات دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی

جراح و متخصص مغز و اعصاب ، دیسک و ستون فقرات

فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران

دارای بورد تخصصی

 

 

  روزهای کاری دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی

شنبه

17 الی 20

یکشنبه

17 الی 20

دوشنبه

سه‌شنبه

17 الی 20

چهارشنبه

پنجشنبه

17 الی 20

  نظرات در مورد دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی

٪100 دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی را پیشنهاد میکنند

  1 دیدگاه از مراجعه کنندگان ثبت شده است

  •    بسیار عالی

       دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی را پیشنهاد می‌کنم

  سوالات متداول

چقدر سریع میتوانم از دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی نوبت بگیرم؟


آیا دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی بیمه من را قبول میکند؟

با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

آیا میتوانم از دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی اینترنتی نوبت بگیرم؟

خیر، نوبت دهی دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی در حال حاضر بصورت تلفنی میباشد. لطفا با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

هزینه ویزیت دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید که می تواند نوبت حضوری، مشاوره تلفنی و یا مشاوره متنی باشد متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی در میهن پزشک می‌توانید هزینه دقیق ویزیت ایشان را مشاهده کنید.

آیا دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی سرویس مشاوره آنلاین دارد؟

با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره آنلاین دریافت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی چیست؟

دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی در شاخه جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات فعالیت می کند. برای آشنایی بیشتر با جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات بهتر است بدانید جراحی مغز و اعصاب یک رشته‌ی پزشکی است در رابطه با پیشگیری، تشخیص، درمان و توانبخشی اختلالاتی که بر هر بخش از دستگاه عصبی شامل مغز، نخاع، اعصاب پیرامونی و دستگاه عروق مغزی خارج از جمجمه تأثیرگذار است. بیماری‌هایی که توسط جراحان مغز و اعصاب درمان می‌شوند عبارتند از: فتق دیسک بین مهره‌ای، وجود آب در مغز، آسیب به طناب نخاعی، آسیب به سر مانند خونریزی مغزی، شکستگی جمجه، عفئنت در مغز، تومورهای ستون فقرات و مغز، خونریزی‌های درون مغزی و...

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی دریافت کنید جراحی های ستون فقرات، جراحی دیسک کمر، جراحی تومور های مغز و اعصاب، جراحی قاعده جمجمه، جراحی آندوسکوپی مغز، شکستگی مهره ها، جابجایی مهره ها و لیزر دیسک کمر و ... میباشد.

بیماران دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی را چگونه ارزیابی کرده اند؟

تا به امروز 1 بیمار دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی را ارزیابی و 437 کاربر امتیاز ثبت کرده اند. طبق آمار گرفته شده از بیماران بطور میانگین، ٪100 آن ها از دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی رضایت داشته اند. اگر شما هم از بیماران دکتر مصطفی اسماعیل نیا شیروانی هستید میتوانید پس از ورود به سامانه میهن پزشک ارزیابی خود را ثبت کنید.