MihanPezeshk.com

تبلیغات اینترنتی در میهن پزشگ

میهن پزشک با بیش از ۵ سال فعالیت پربیننده و بزرگترین سایت مرجع اطلاعات پزشکان و مراکز درمانی در ایران با بیش از یک میلیون بازدید ماهیانه می باشد. میهن پزشک در سال ۱۳۹۰ راه انداری و فعالیت خود را آغاز کرد. هدف میهن پزشک راه اندازی سایت پزشکی جامع با تمامی اطلاعات و سرویس های آنلاین ممکن بوده و در این شاخه فعالیت میکند.

بسته های تبلیغاتی

رزرو تبلیغات بنری

برخلاف اکثر وب‌سایت‌های ایرانی که عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان‌های پرت و دور از دیدرس کاربر قرار می‌دهند یا انبوهی از بنرها را کنار یکدیگر قرار می‌دهند، میهن پزشک بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار می‌دهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود. جهت رزرو آگهی با ایمیل contact@mihanpezeshk.com تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید.

 

رزرو صفحه ویژه

پزشکان پس از ثبت نام در سامانه میهن پزشک می توانند صفحه های خود را به حالت ویژه تبدیل کنند تا در بالای لیست دیگر همکاران قرار بگیرند و امکانات بسیاری را به صفحه خود اضافه کنند. برای اطلاعات بیشتر و ویژه کردن صفحه خود اینجا را کلیک کنید.

 

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های میهن پزشک در مجله سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب میهن پزشک معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.جهت رزرو آگهی با ایمیل contact@mihanpezeshk.com تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کنید.

 

نکات مهم قبل از رزرو تبلیغات در میهن پزشک 

* محتوای سایت تبلیغ شونده باید مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد و در طول زمان نمایش تبلیغات پایدار باشد.

* در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

مشاوره با میهن پزشک

جهت مشاوره و رزرو تبلیغات در سایت میهن پزشک لطفا فرم زیر را با حداکثر اطلاعات پر کنید.

  • اگر قصد دارید وب سایت خود را تبلیغ کنید آدرس آن را بنویسید.Security کلیه فعالیت ها و خدمات این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است


© 2017